Kontakta oss:

BraHus från Hedlunds AB
Järnvägsgatan 12
790 70 Furudal

Tel. 0258-312 00
Epost: info@brahus.se

Blekinge län

Jan Trogen

070-667 38 48

jan.trogen@brahus.se

Dalarnas län

Besökskontor

Maskinistgatan 8b, 781 70 Borlänge

Lars Engström

Säter, Hedemora, Avesta

070-661 17 07

lars.engstrom@brahus.se

Stefan Olsson

Sälen, Fagersta, Idre Himmelfjäll

stefan.olsson@brahus.se

Olle P Andersson

Övriga Dalarnas län

070-201 09 89

olle.andersson@brahus.se

Esbjörn Täktblad

Övriga Dalarnas län

070-677 18 65

esbjorn.taktblad@brahus.se

Gävleborgs län

Besökskontor

Lötängsgatan 15, 803 01 Gävle

Hans Ålander

Gävle, Ockelbo, Sandviken, Hofors samt övriga Gävleborgs län

070-627 43 30

hans.alander@brahus.se

Peder Modin

070-666 12 21

peder.modin@brahus.se

Barbro Westerberg

Norra Gävleborgs län. Besökskontor: Florhed 841,826 93 Söderhamn

070-321 78 99

barbro.westerberg@brahus.se

Lars-Erik Westerberg

Norra Gävleborgs län. Besökskontor: Florhed 841,826 93 Söderhamn

070-632 42 43

barbro.westerberg@brahus.se

Hallands län

Thomas Holm

Varberg, Laholm, Falkenberg, Kungsbacka

070-564 91 60

thomas.holm@brahus.se

Sven Bratt

Kungsbacka, Hylte

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Daniel Holm

Halmstad, Varberg, Falkenberg

070-483 01 97

daniel.holm@brahus.se

Hans Kempe

Halmstad, Falkenberg,

070-767 96 97

hans.kempe@brahus.se

Jämtlands län

Besökskontor

Rådhusgatan 36b, 831 31 Östersund

Petter Granbom

070 290 64 96

petter.granbom@brahus.se

Jonas Petersson

070-686 86 16

jonas.petersson@brahus.se

Ingemar Granbom

070-648 41 99

ingemar.granbom@brahus.se

Jönköpings län

Kalmar län

Kronobergs län

Norrbottens län

Torbjörn Jonsson

070-6382800

torbjorn.jonsson@brahus.se

Skåne län

Hans Kempe

Helsingborg

070-767 96 97

hans.kempe@brahus.se

Stockholms län

Besökskontor

Tuna Industriväg 4, 153 30 Järna

Kenth Tegel

Stockholm södra

070-687 51 11

kenth.tegel@brahus.se

Olle P Andersson

Stockholm norra

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Södermanlands län

Kenth Tegel

070-687 51 11

kenth.tegel@brahus.se

Uppsala län

Olle.P.Andersson

Uppsala

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Värmlands län

Joachim Fält

Koppom, Arvika

070-561 37 64

joachim.falt@brahus.se

Bo Henriks

Övriga Värmlands län

072-555 15 22

bo.henriks@brahus.se

Västerbottens län

Torbjörn Jonsson

070-6382800

torbjorn.jonsson@brahus.se

Västernorrlands län

Peder Modin

070-666 12 21

peder.modin@brahus.se

Västmanlands län

Jörgen Lind

Övriga Västmanlands län

073-525 26 52

jorgen.lind@brahus.se

Tommy Schwartz

Övriga Västmanlands län

070-699 84 54

tommy.schwartz@brahus.se

Västra Götalands län

Besöksadress i Göteborg

Stora Åvägen 21, 434 34 Askim

Besöksadress i Trollhättan

Kardanvägen 100, 461 38 Trollhättan

Mattias Dimblad

Trollhättan, Uddevalla, Vänersborg,
övriga Västra Götalands Län.

070-317 23 20

mattias.dimblad@brahus.se

Sven Bratt

Göteborg, Uddevalla, Lysekil, Kungälv,
Sotarenäs, Partille, Härryda,
Lerum, Mölndal, Tanum,
Strömstad, Munkedal, Stenungsund

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Stefan Dimblad

Trollhättan, Uddevalla, Vänersborg,
övriga Västra Götalands Län

073-780 85 92

stefan.dimblad@brahus.se

Örebro län

Bo Henriks

Örebro samt övriga Örebro län

072-555 15 22

bo.henriks@brahus.se

Olle P Andersson

Örebro

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Östergötlands län

Kontakta Bra Hus huvudkontor

Telefon 0258-31200 | E-post: info@brahus.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår
Information med anledning av Corona