Kontakta oss:

BraHus från Hedlunds AB
Järnvägsgatan 12
790 70 Furudal

Tel. 0258-312 00
Epost: info@brahus.se

Blekinge län

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Dalarnas län

Besökskontor

Maskinistgatan 8b, 781 70 Borlänge

Olle P Andersson

Övriga Dalarnas län

070-201 09 89

olle.andersson@brahus.se

Jeff Öijer

Mora, Älvdalen, Idre,
Sälen, Orsa, Malung

0250-389 00

jeff.oijer@brahus.se

Esbjörn Täktblad

Övriga Dalarnas län

070-677 18 65

esbjorn.taktblad@brahus.se

Lars Engström

Säter

070-661 17 07

lars.engstrom@brahus.se

Gotlands län

Kontakta Bra Hus huvudkontor

Telefon 0258-31200 | E-post: info@brahus.se

Gävleborgs län

Besökskontor

Kanalvägen 1, 803 09 Gävle

Lars-Erik Westerberg

Övriga Gävleborgs län

070-632 42 43

barbro.westerberg@brahus.se

Barbro Westerberg

Övriga Gävleborgs län

070-321 78 99

barbro.westerberg@brahus.se

Hans Ålander

Ockelbo, Sandviken, Gävle, Hofors

070-627 43 30

hans.alander@brahus.se

Esbjörn Täktblad

Gävle

070-677 18 65

esbjorn.taktblad@brahus.se

Hallands län

Sven Bratt

Kungsbacka, Hylte

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Daniel Holm

Halmstad, Varberg, Falkenberg

070-483 01 97

daniel.holm@brahus.se

Thomas Holm

Laholm, Falkenberg

070-564 91 60

thomas.holm@brahus.se

Jämtlands län

Besökskontor

Rådhusgatan 36b, 831 31 Östersund

Ingemar Granbom

070-648 41 99

ingemar.granbom@brahus.se

Lars Norén

070-316 16 92

lars.noren@brahus.se

Jönköpings län

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Kalmar län

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Kronobergs län

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Norrbottens län

Kontakta Bra Hus huvudkontor

Telefon 0258-31200 | E-post: info@brahus.se

Skåne län

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Stockholms län

Besökskontor

Tuna Industriväg 4, 153 30 Järna

Richard Tegel

Stockholm södra

070-331 61 17

richard.tegel.@brahus.se

Kenth & Christina Tegel

Stockholm södra

070-687 51 11

kenth.tegel@brahus.se

Olle P Andersson

Stockholm norra

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Nader Anouti

Stockholm norra

070-402 21 16

nader.anouti@brahus.se

Södermanlands län

Kenth & Christina Tegel

070-687 51 11

kenth.tegel@brahus.se

Richard Tegel

070-331 61 17

richard.tegel@brahus.se

Uppsala län

Esbjörn Brolund

070-849 54 65

esbjorn.brolund@brahus.se

Värmlands län

Bertil Fäldt

Koppom, Arvika

070-672 77 16

bertil.faldt@brahus.se

Bo Henriks

Övriga Värmlands län

072-555 15 22

bo.henriks@brahus.se

Västerbottens län

Kontakta Bra Hus huvudkontor

Telefon 0258-31200 | E-post: info@brahus.se

Västernorrlands län

Lars Norén

070-316 16 92

lars.noren@brahus.se

Ingemar Granbom

070-648 41 99

ingemar.granbom@brahus.se

Västmanlands län

Tommy Schwartz

Övriga Västmanlands län

070-699 84 54

tommy.schwartz@brahus.se

Esbjörn Brolund

Sala

070-849 54 65

esbjorn.brolund@brahus.se

Jörgen Lind

Övriga Västmanlands län

073-525 26 52

jorgen.lind@brahus.se

Västra Götalands län

Besöksadress i Göteborg

Stora Åvägen 21, 434 34 Askim

Stefan Dimblad

Trollhättan, Uddevalla, Vänersborg,
övriga Västra Götalands Län

073-780 85 92

stefan.dimblad@brahus.se

Mattias Dimblad

Trollhättan, Uddevalla, Vänersborg,
övriga Västra Götalands Län

070-317 23 20

mattias.dimblad@brahus.se

Sven Bratt

Göteborg, Uddevalla, Lysekil, Kungälv,
Sotarenäs, Partille, Härryda,
Lerum, Mölndal, Tanum,
Strömstad, Munkedal, Stenungsund

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Örebro län

Bo Henriks

Örebro samt övriga Örebro län

072-555 15 22

bo.henriks@brahus.se

Olle P Andersson

Örebro

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Östergötlands län

Kontakta Bra Hus huvudkontor

Telefon 0258-31200 | E-post: info@brahus.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår