Kontakta oss:

BraHus från Hedlunds AB
Järnvägsgatan 12
790 70 Furudal

Tel. 0258-312 00
Epost: info@brahus.se

Dalarna/Borlänge

Esbjörn Täktblad

070-677 18 65

esbjorn.taktblad@brahus.se

Olle P Andersson

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Dalarna/Falun

Esbjörn Täktblad

070-677 18 65

esbjorn.taktblad@brahus.se

Olle P Andersson

070-201 09 89

ollepa@brahus.se

Dalarna/Mora

Jeff Öijer

0250-389 00

jeff.oijer@brahus.se

Dalarna/Säter

Lars Engström

070-661 17 07

lars.engstrom@brahus.se

Gästrikland

Hans Ålander

070-627 43 30

hans.alander@brahus.se

Esbjörn Täktblad

070-677 18 65

esbjorn.taktblad@brahus.se

Hälsingland

Barbro Westerberg

070-321 78 99

barbro.westerberg@brahus.se

Lars-Erik Westerberg

070-632 42 43

barbro.westerberg@brahus.se

Härjedalen/Jämtland

Ingemar Granbom

070-648 41 99

ingemar.granbom@brahus.se

Nyköping/Eskilstuna

Södertälje

Kenth & Christina Tegel

070-687 51 11

kenth.tegel@brahus.se

Richard Tegel

070-331 61 17

richard.tegel.@brahus.se

Södra Sverige

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Stockholm Norr

Nader Anouti

070-402 21 16

nader.anouti@brahus.se

Stockholm Söder

Kenth & Christina Tegel

070-687 51 11

kenth.tegel@brahus.se

Richard Tegel

070-331 61 17

richard.tegel.@brahus.se

Uppland/Uppsala

Esbjörn Brolund

0708-495 465

esbjorn.brolund@brahus.se

Värmland

Bertil Fäldt

070-672 77 16

bertil.faldt@brahus.se

Bohuslän

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Thomas Holm

070-564 91 60

thomas.holm@brahus.se

Daniel Holm

070-483 01 97

daniel.holm@brahus.se

Varberg

Thomas Holm

070-564 91 60

thomas.holm@brahus.se

Daniel Holm

070-483 01 97

daniel.holm@brahus.se

Örebro

Bo Henriks

072-555 15 22

bo.henriks@brahus.se

Olle P Andersson

070-201 09 89

olle.andersson@brahus.se

Karlstad

Bo Henriks

072-555 15 22

bo.henriks@brahus.se

Göteborg

Sven Bratt

070-867 38 78

sven.bratt@brahus.se

Thomas Holm

070-564 91 60

thomas.holm@brahus.se

Daniel Holm

070-483 01 97

daniel.holm@brahus.se

Västerås

Jörgen Lind

073-525 26 52

jorgen.lind@brahus.se

Tommy Schwartz

070-699 84 54

tommy.schwartz@brahus.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår