Huvudkontor

Välkommen till oss!

Med hjärtat i byggden i den lilla byn Furudal i Dalarna ligger Bra Hus Huvudkontor, husfabrik och sågverket-Hedlunds Timber. I generationer har Hedlundarna byggt unika hem till huskunder.

Kristina Hedlund

Namn: Kristina Hedlund

Titel: VD

Mailadress: kristina.hedlund@brahus.se

Birgitta Hedlund

Namn: Birgitta Hedlund

Titel: Administrationschef

Mailadress: birgitta.hedlund@brahus.se

Chister Svensson

Namn: Chister Svensson

Titel: Ekonomi/Hr chef

Mailadress: christer.svensson@hedlunds.se

Britta Barrdahl

Namn: Britta Barrdahl

Titel: Ekonomi

Mailadress: britta.barrdahl@hedlunds.se

Liz  Eriksson

Namn: Liz Eriksson

Titel: Ekonomi

Mailadress: liz.eriksson@hedlunds.se

Rebecka Hörnfeldt

Namn: Rebecka Hörnfeldt

Titel: Reception/ekonomi

Mailadress: rebecka.h.henriksson@brahus.se

Erik Lassis

Namn: Erik Lassis

Titel: Kalkylator

Mailadress: erik.lassis@brahus.se

Olle Öst

Namn: Olle Öst

Titel: Arkitekt

Mailadress: olle.ost@brahus.se

Carina Hansson

Namn: Carina Hansson

Titel: Administratör

Mailadress: carina.hansson@brahus.se

Lisa Bäckvall

Namn: Lisa Bäckvall

Titel: Administratör

Mailadress: lisa.backvall@brahus.se

Therése Fehér

Namn: Therése Fehér

Titel: Marknad/försäljningsassistent

Mailadress: therese.feher@brahus.se

Jan Trogen

Namn: Jan Trogen

Titel: vVD, försäljningchef, Marknadschef

Mailadress: :jan.trogen@brahus.se

Henrik Johansson

Namn: Henrik Johansson

Titel: Produktionschef

Mailadress: henrik.johansson@brahus.se

Tomas Sjöden

Namn: Tomas Sjöden

Titel: arbetsledare

Mailadress: tomas.sjoden@brahus.se

Per Kindström

Namn: Per Kindström

Titel: Chef inköp/interiör

Mailadress: per.kinstrom@brahus.se

Erika Moqvist

Namn: Erika Moqvist

Titel: Interiördesigner

Mailadress: erika.moqvist@brahus.se

Johanna Haglund

Namn: Johanna Haglund

Titel: Teknik och designchef? Ritkontorschef?

Mailadress: johanna.haglund@brahus.se

Stefan Olsson

Namn: Stefan Olsson

Titel: Service

Mailadress: stefan.olsson@brahus.se

Robin Revekrans

Namn: Robin Revekrans

Titel: Konstruktör/Utvecklingsansvarig

Mailadress: robin.revekrans@brahus.se

Fredrik Söderlund

Namn: Fredrik Söderlund

Titel: Konstruktör

Mailadress: fredrik.soderlund@brahus.se

Marcus Bjelvenmark

Namn: Marcus Bjelvenmark

Titel: Konstruktör/ritprogramsansvarig

Mailadress: marcus.bjelvenmark@brahus.se

Malin Ljungkvist

Namn: Malin Ljungkvist

Titel: bygglovsritare

Mailadress: malin.ljungkvist@brahus.se

Kjell Gerdin

Namn: Kjell Gerdin

Titel: Konstruktör

Mailadress: kjell.gerdin@brahus.se

Andreas Blomqvist

Namn: Andreas Blomqvist

Titel: Konstruktör, Bygglovsritare

Mailadress: andreas.blomqvist@brahus.se